Article successfully added.
£259.99 *
Free Local Delivery on major products over £300
Stock Due 4th Week June
Please enter a valid town or postcode
Please allow permission for this page to request your location.
Your browser does not support location look ups. Please enter your town or postcode.
Location look up is unavailable at this time. Please try again later.
To check stock availability:
- Model Number : BEK-HIAW75225SXE
Additional Services
Collect and Recycle Your Old Appliance £25.00
Installation Bundle for Gas Integrated Appliances £140.00
More info
More info
Delivery upstairs £20.00
More info
More info
Additional Services
We offer a number of additional services. These can be applied in the basket.
Product information "Beko HIAW75225SXE 75cm Gas Hob"
| Product Type: | Hob |
| Features: | Easy Cleaning, Flame Select |
| Colour: | Stainless Steel |
| Control Location: | Front |
| Flame safety device: | Yes |
| Hob type: | Gas |
| Cooking zones: | 5 |
| Pan Supports: | Cast iron |
| Control Type: | Dial control knobs |
| Wok burner: | Yes |
| Height: | 46 mm |
| Width: | 750 mm |
| Depth: | 520 mm |
| Manufacturer's guarantee: | 2 Years Parts & Labour Guarantee |
Related links to "Beko HIAW75225SXE 75cm Gas Hob"
No Articles to Compare